Land Rover ja Range Rover

JR Motors OÜ on Bearmach Limited esindaja Eestis pakkudes nii Land Rover Ltd originaalvaruosi kui ka B-varuosi ning lisavarustust Land Roveri ja Range Roveri kõikidele mudelitele. Samas teeme koostööd ka mitmete teiste tuntud ja tunnustatud lisa-ja erivarustust pakkuvate tootjate ning tarnijatega, et rahulda ka kõige nõudlikuma kliendi soovid

Tavapärane tarneaeg varuosale on reeglina alla 8 tööpäeva. Üldjuhul on enamus asju kohe Inglismaal laost võtta, aga mõne detaili puhul võib juhtuda, et vaja on seda otse Land Rover Ltd tehase laost tellida ning see võib tarneaega 2-4 päeva pikendada.

Meie spetsialistidel on pikaajaline kogemus Land Rover’itega ja suudame seega oma klientidele head nõu anda või leida sobiva vajamineva detaili. Tagamaks meie müüdud detailide kvaliteetse paigaldamise, teeme koostööd kogenud Land Rover sõidukite remondifirmadega.

Oleme üks vähestest Eesti varuosamüüjatest kes on saanud õiguse kasutada Land Roveri ametliku varuosaprogrammi Microcat, tagamaks õigete varuosade pakkumist klientidele.

Varuosa tellimiseks või hinnapäringule vastamiseks vajame Teie käest auto detailselt infot:

  • Mark ja mudel
  • Tootmisaasta
  • Mootor
  • VIN kood – see on väga oluline, soovitame selle alati meile edastada koos päringuga
  • Vajamineva varuosa võimalikult täpne kirjeldus
  • Enda kontaktandmed, telefon ja e-mail – meile meeldib kui me saame teiega ühendust võtta ja täpsustavaid küsimusi küsida

Kontaktaadress – landrover@jrmotors.ee

Bearmach kodulehekülg